KREDYT GOTÓWKOWY ONLINE

Zepsuty telewizor, konieczność remontu mieszkania czy inna nagła sytuacja może sprawić, że zaciągnięcie kredytu będzie niezbędnym wyjściem z sytuacji. Najlepszym rozwiązaniem jest kredyt gotówkowy. Można uzyskać od jednego do trzydziestu tysięcy złotych od ręki, które spłaca się nawet przez 3 lata. Jest to kwota, do której większość banków nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń, dlatego opłaty bankowe nie są wysokie.

Wygodnym i skutecznym sposobem na pożyczę jest kredyt gotówkowy online. W Internecie można prześledzić mnóstwo ofert, a następnie wybrać najodpowiedniejszą dla siebie. Istnieje wiele serwisów porównujących warunki, jakie oferują banki. Można też skorzystać z serwisu, który prowadzi aukcje kredytowe. Następnym krokiem jest wypełnienie wniosku w Internecie. Nie trzeba wychodzić z domu i szukać placówki danego banku. Konsultant może dać odpowiedź nawet w ciągu 24 godzin. Po pozytywnej weryfikacji związanej ze zdolnością kredytową przyjeżdża kurier z gotową umową.

Po zakończonej transakcji pieniądze czekają na koncie, można je wydać według własnego uznania i własnych potrzeb. Spłata rat może rozpocząć się już w następnym miesiącu lub po określonym, wcześniej ustalonym czasie. Jeśli klient obawia się o swoją płynność finansową może wykupić ubezpieczenie, które zapewni mu odroczenie spłaty kredytu w przypadku bezrobocia, niezdolności do pracy lub choroby.

Kredyt gotówkowy mogą uzyskać również te osoby, które spłacają inne kredyty, nigdy wcześniej nie korzystały z kredytów lub mają nieregularne dochody. Dla tych natomiast, którzy są stałymi klientami danego banku przygotowane są specjalne upusty oraz inne promocje. Większość banków zachowuje prawidłowość, która polega na tym, iż im większa pożyczka, tym niższe oprocentowanie.

Dostęp do kredytu gotówkowego jest bardzo prosty. Niemal każdy bank oferuje możliwość złożenia wniosku przez Internet. Wiele z nich reklamuje swoje usługi w rozmaitych środkach masowego przekazu. Jednak osoby, mające dostęp do Internetu bez problemu powinny znaleźć interesującą ofertę na jednej ze stron bankowych.
Kontakt