POŻYCZKI NA DOWOLNY CEL

Banki oferują swoim potencjalnym klientom szereg pożyczek różnego typu i przeznaczenia. Prześcigają się w nowych, korzystnych dla pożyczkobiorców promocjach, niskich stopach oprocentowania, małych ratach i minimalnych formalnościach.

Pożyczka hipoteczna pozwala na uzyskanie środków finansowych, w momencie, gdy nie chcemy jasno określić na co chcemy je przeznaczyć lub wtedy, gdy przeznaczymy je na kilka inwestycji i trudno jest określić jeden produkt. Zabezpieczniem dla takiego zobowiązania jest hipoteka na nieruchomości.

Pożyczka gotówkowa, to doskonały sposób na szybkie uzyskanie środków finansowych na zrealizowanie naszych zamierzeń, może to byc np. zakup mebli, telewizora, laptopa, ale też samochodu czy nawet pożyczka gotówkowa na zakup mieszkania. Ogrom instytucji na rynku udzielających pożyczki, sprawia że sa one stosunkowo tanie oraz łatwo dostepne.

Poza tym mamy jeszcze pożyczkę samochodową, którą możemy zaciągnąć wtedy, gdy chcemy kupić samochód. Nowością są pożyczki online, które można uzyskać za pomoca stron internetowych.

Zanim jednak zdecydujemy się na podpisanie umowy pożyczkowej, warto zweryfikować posiadaną wiedzę na temat pożyczek, by nie popaść później w problemy. Warto jest się dowiedzieć co zrobić, by zwiększyć swoje szanse na przyznanie pożyczki, a także jakie informacje przechowywane są w Biurze Informacji Kredytowej.

Z pewnością, dobrym źródłem wiedzy, będzie zamieszczony na tej stronie poradnik pożyczkobiorcy, a także wykaz dokumentów, które może wymagac od nas bank przy skąłdaniu wniosku o przyzanie pożyczki.
Kontakt