Szybki kredyt gotówkowy

Kredyt od ręki – Szybka gotówka – Szybkie pieniądze – Szybka pożyczka

Szybko pożyczyć pieniądze jest naprawdę łatwo, na każdym kroku spotykamy się z ofertami chętnych do pożyczania. Szybki kredyt gotówkowy możemy otrzymać od banku albo innej instytucji finansowej. Zanim jednak ulegniemy pokusie warto poznać poznać zalety oraz wady tego produktu.

Do największych wad, których nie wolno zlekceważyć, należy konieczność szybkiej spłaty oraz wysokie oprocentowanie. Szybkie pieniądze najczęściej oznaczają konieczność spłaty w kilku lub kilkunastu ratach wymaganych w ściśle określonym terminie. I nie ma co liczyć na to, że bank upomni się o pierwszą ratę dopiero po kilku miesiącach. Oprocentowanie zaś jest dużo wyższe niż w przypadku tradycyjnych kredytów.

Niewątpliwą zaletą jest fakt, że szybka gotówka jest naprawdę ?szybka? tzn. dostępna ?od ręki? przy minimum formalności, co często przemawia za wyborem właśnie tego rozwiązania. Nie są tu wymagane zaświadczenia odnośnie dochodów z ostatnich trzech miesięcy ani posiadanie stałego zatrudnienia. Szybie pieniądze to produkt skierowany do osób, które nie mogą ubiegać się o zwykły kredyt a także do zadłużonych osób lub firm, które nie posiadają zdolności kredytowej.

Dla osób o stabilnej sytuacji finansowej lepszym wyjściem wydaje się skorzystanie z kredytu preferencyjnego czyli kredytu na znacznie korzystniejszych warunkach..
Kontakt