Pożyczki pozabankowe bez bik

Zaciąganie kredytów gotówkowych w banku spotyka się z życzliwym przyjęciem, mamy bowiem do czynienia z instytucjami cieszącymi się powszechnym uznaniem, a do tego charakteryzującymi się coraz bardziej atrakcyjną ofertą. I banki muszą zastanawiać się nad tym, jak w czasach spowolnienia gospodarczego zabiegać o klientów, liberalizacja ich podejścia do kredytobiorców wydaje się więc w pełni uzasadniona. Niestety, nie wszyscy klienci mogą liczyć na to, że spotkają się z życzliwym przyjęciem ze strony pracowników banku, barierą niemożliwą do pokonania wydaje się zaś przede wszystkim zła historia kredytowa.

Osoby, które przeszłości miały problemy ze spłatą zobowiązań zaciągniętych w banku to pierwsza grupa klientów, których interesują pożyczki pozabankowe bez BIK, okazuje się jednak, że parabanki mogą dziś liczyć na znacznie większą grupę klientów zainteresowanych tą usługą. W ostatnich latach liczba ta powiększyła się o osoby, które starają się o kredyt hipoteczny w banku i zdają sobie sprawę z tego, że każde dodatkowe obciążenie ograniczy ich możliwości w tym zakresie. Życie pisze przecież różne scenariusze, trudno zatem dziwić się, że w pewnym momencie konieczne staje się odpowiedzenie sobie na pytanie o to, czy wstrzymać się ze staraniem o kredyt hipoteczny, czy też raczej zdecydować się na pożyczki pozabankowe na samochód lub inny cel konsumencki.

O tym, że pożyczki pozabankowe na dowód, które nie obciążają historii kredytowej klienta parabanku to dobre rozwiązanie przekonują się również osoby, które muszą zdecydować się na nagły wydatek, a jednocześnie uważają, że informowanie o nim małżonka nie będzie dobrym rozwiązaniem. Bardzo często wizyta w instytucji pozabankowej staje się alternatywą dla pożyczania pieniędzy od znajomych, wiele osób zgadza się przy tym, że jest to alternatywa znacznie bardziej bezpieczna niż można byłoby się tego spodziewać.

Oczywiście, pożyczki prywatne pozabankowe nie posiadają samych zalet. Ich najważniejszą wadą wydaje się wysokie oprocentowanie, wiele osób narzeka też na to, że ich zaciąganie w odpowiedzialny sposób wymaga bardzo starannej analizy oferty instytucji udzielającej podobnego wsparcia. Nie da się jednak ukryć, że nie mówimy tu wcale o ograniczeniach, którym nie moglibyśmy sprostać, warto zatem zastanowić się nad pożyczkami bez BIK jako nad ciekawą alternatywą dla wizyty w banku.

Podobne ogłoszenia

 • szukam pozyczki bez bik Witam, jestem zainteresowana pożyczką w wysokości 1000zł na okres przynajmniej pół roku. Jakie warunki Pani proponuje???? Posiadam stałe […]
 • szukam pozyczki od osob prywatnych Witam serdecznie, poszukuje pożyczki do 40 tyś zł, mam dobre dochody ponieważ pracuję za granicą lecz miałem wypadek i narobilo mi się […]
 • prywatne pożyczki na procent Interesuje mnie 900zł. Do końca lutego. Pracuje na umowę o pracę, na czas nieokreślony. Mam zarobki ok. 3300zł netto. Potrzebuję […]
 • Szukam pożyczki prywatne Witam. To jeszcze raz-Jedrzej. Pisalem do pana przed chwilka. Chcialem jeszcze dodac ze gdy bedzie pan uprzejmy odpisac na mojego e maila […]Kontakt

  2 thoughts on “Pożyczki pozabankowe bez bik

  1. Witam. Poszukuję pozyczki prywatnej w kwocie 10.000 zł. Jestem osobą pracującą na dwie umowy zlecenia, wypłacalną, ale ze względu na typ umowy nie mam szans na pozyczkę bankową. Zależy mi na spłaceniu obecnych zobowiązań i płaceniu jednej, niższej raty miesięcznej. Proszę o bliższe informacje nt. uzyskania pożyczki.

  2. Potrzebuję 10000na spłatę chwilowek.1,5roku temu podjelam prace w zawodzie położnej.moje dochody byly b.niskie.mam problem ze splata chwilowek.chce je splacic ..mam stala pracę.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *