Pożyczki pozabankowe na samochód

Zakup samochodu nie jest już decyzją, którą podejmujemy raz, aby z jej konsekwencjami zmagać się przez całe życie. Nie da się jednak ukryć, że mamy do czynienia z wydatkiem, w stosunku do którego trudno zachować obojętność. Potencjalni nabywcy nieustannie spierają się o to, czy kupować samochody używane, czy też nowe modele, emocje pojawiają się przy tym w tym samym momencie, w którym zaczynamy zastanawiać się nad najbardziej atrakcyjnymi markami. Wcale nie mniej stresogenne jest podjęcie decyzji dotyczącej tego, z jakich środków finansowany będzie zakup, wiadomo bowiem, że nie każdy z nas dysponuje oszczędnościami, które pozwalają na wejście w posiadanie nowego modelu. Na szczęście, przyszli kierowcy otrzymują od niedawna nowe rozwiązanie, które może w istotny sposób zmniejszyć ich problemy. Rozwiązaniem tym są pożyczki pozabankowe na samochód.

Instytucje pozabankowe nie tak dawno wychodziły z założenia, że kredyty samochodowe są domeną tradycyjnych banków, a ich właściciele i pracownicy nie koncentrowali się na ofertach tego typu. Do pierwszych zmian doprowadzili zatem przede wszystkim klienci, to bowiem właśnie oni wykazali duże zainteresowanie tego rodzaju propozycją. Owszem, kredyty udzielane przez banki były atrakcyjne finansowo, wielu nabywcom nowych aut przeszkadzała jednak zawiła procedura i dość długi czas oczekiwania na przyznanie wsparcia finansowego. Pozytywne doświadczenia, z jakimi kojarzyły się rozwiązania takie, jak szybkie pożyczki pozabankowe sugerowały, że parabanki mogą poradzić obie i z tym wyzwaniem, trudno dziwić się więc, że klienci zaczęli wywierać na nie coraz większe naciski.

Dzisiejsze pożyczki pozabankowe na samochód nie są wcale mniej atrakcyjne niż tradycyjne kredyty samochodowe, okazuje się bowiem, że pozabankowe instytucje finansowe wcale nie ponoszą w tym przypadku zbyt dużego ryzyka. W przypadku problemów klienta z terminowym spłacaniem rat mają przecież prawo domagać się zwrotu samochodu, ten zaś może być sprzedany z dużym zyskiem. Pożyczki posiadają przy tym zalety wszystkich rozwiązań znanych nam z oferty parabanków. Są przyznawane bez konieczności wypełniania przez nas zbędnych formalności, czas oczekiwania na decyzję o wypłacie pieniędzy nie jest długi, a my sami możemy zdecydować o tym, kiedy będziemy spłacali kolejne raty. Tradycyjne banki powinny zatem mieć się na baczności.

Podobne ogłoszenia

 • Szukam pożyczki na oświadczenie pilne Jak w tytule, na oświadczenie, sprawa pilna, bez dokumentowania dochodów na sam dowód. Dochody nieudokumentowane, posiadam mieszkanie […]
 • Poszukuje pozyczki prywatnej Witam. Potrzebuje pilnie pozyczyc 10 tys . Pracuje na umowe o prace i mam staly miesieczny dochod. Jakie warunki?
 • Poszukuję pożyczki Chciałabym pożyczyć 25 tys,okres spłaty do ustalenia, bo staram się o kredyt bankowy ale trwa to bardzo długo, a pieniędzy potrzebuje […]
 • Szukam osoby która pomoże. w zamian jakis % Witam piszę w sprawie pożyczki. Dochodem moim jest zasiłek rodzinny w wys 730 zl, alimenty w wys 1500 zł oraz 500+ w wys 1500 zł. […]Kontakt

  2 thoughts on “Pożyczki pozabankowe na samochód

  1. Witam,proszę o przesłanie informacji dotyczących warunków jakie trzeba spełnić aby otrzymać pożyczkę w kwocie 6000 tysięcy złotych?Jestem osobą wpisaną do KRD,ERIF,mam też zajęcie komornicze.Miesięcznie jestem w stanie płacić ratę w wysokości 350zl.

  2. Rok temu wzięłam pożyczkę aby pomóc przyjaciółce, którą ona zobowiązała się spłacić. Niestety, okazało się, że tego nie zrobiła i z 2 tysięcy mam do spłacenia 9500 z terminem 26.02 (dowiedziałam się o tym dzisiaj). Każda część tej kwoty obecnie uratuje mnie w kłopotach.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *