Pożyczki pozabankowe z komornikiem

Każdy z nas stara się być panem swojego losu liczącym na utrzymanie nad nim kontroli bez względu na okoliczności. Niestety, zdarzają się sytuacje, w których nie jest to możliwe. Groźba konfrontacji z firmą windykacyjną i komornikiem wydaje się w tym kontekście szczególnie niebezpieczna, nietrudno przy tym domyślić się, że wielu osobom wydaje się, że w tym momencie nie ma już dla nich ratunku. Życie nie zawsze układa się tak, jakbyśmy tego chcieli, a i my nie należymy do osób, które nigdy nie popełniają błędów. Niedociągnięcia zawsze można jednak naprawić, a pomóc mogą nam w tym między innymi pożyczki pozabankowe z komornikiem.

Zaciąganie pożyczek tego typu zawsze wzbudza poważne wątpliwości. Nie można przy tym nie zgodzić się, że właśnie wspomniane wątpliwości są jak najbardziej wskazane. Osoby, którym zależy na wydobyciu się z pułapki zadłużenia muszą wiedzieć, że jest to możliwe, muszą mieć jednak również świadomość tego, że nie każdemu realizacja takiego celu przychodzi z łatwością.

Jeszcze zanim przyjmiemy na swoje barki kolejne zobowiązanie (a takim są przecież pożyczki pozabankowe bez BIK) powinniśmy zastanowić się nad tym, czy mamy pomysł na to, jak się z nim uporać. Jeżeli wydaje nam się, że nagły zastrzyk gotówki rozwiąże wszystkie nasze problemy, powinniśmy uświadomić sobie, że jesteśmy w błędzie. Problemy nie tylko nie ustąpią, ale nawet nie staną się mniejsze, pożyczki pozabankowe dla zadłużonych mają bowiem sens jedynie wówczas, gdy są prawidłowo wykorzystane. W przypadku wątpliwości w tym zakresie warto zwrócić się do doradcy finansowego, którym często okazuje się pracownik instytucji pozabankowej. Osoba taka jest w stanie podpowiedzieć nam, jak przygotowywać domowy budżet, negocjować z wierzycielami i wykorzystywać polskie prawo do odroczenia egzekucji komorniczej.

Warto zastanowić się i nad tym, czy instytucja, w której ubiegamy się o pożyczki pozabankowe z komornikiem jest rzeczywiście godna zaufania. Niestety, osoba poważnie zadłużona staje się łakomym kąskiem dla wszelkiej maści oszustów, pochopne decyzje mogą więc przyczynić się do tego, że naprawdę znajdziemy się w sytuacji bez wyjścia. Warto jednak pamiętać o tym, że liczba uczciwych instytucji pozabankowych nie jest wcale mała, jeżeli zatem podejdziemy do ich wyboru w sposób odpowiedzialny, z pewnością nie damy się nikomu oszukać i nie zdziwimy się z powodu ukrytych zapisów zawartej przez nas umowy.

Podobne ogłoszenia

 • szukam pożyczki bez zabezpieczeń posiadam komornika na wypłacie wynagrodzenie wychodzi 1400 zł posiadam aktualne zaswiadczenie o zatrudnieniu na nim widnieje kwota […]
 • poszukuję kredytu online Konkretnie interesowała by mnie suma 50-60 tysięcy z możliwością rozbicia tej sumy na raty miesięczne w wysokości 500-550 złotych tak by […]
 • Poszukuję kredytu masz czyste bazy, Weż dla mnie kredyt. DUŻA PROWIZJA. zabezpieczenie umowa cywilno-prawna u Notariusza.
 • Szukam pożyczki dam prowizję Witam. Chcialbym wziac kredyt w wysokosci 3 tys zl. Jestem w ciezkiej sytuacji poniewaz podjalem nowa prace a do dnia dzisiejszego nie […]Kontakt

  3 thoughts on “Pożyczki pozabankowe z komornikiem

  1. Jakie są warunki potrzeba mi 5tys zł na już nie interesują mnie przedpłaty oraz ubezpieczenia bo jest masa oszustów dlatego proszę konkret mam firmę od 2012 r. Można sprawdzić w internecie i pieniądze potrzebne są ze tak powiem na wczoraj

  2. jestem zainteresowana taką pożyczka z tym że mąż ma umowę o pracę na najniższa krajowa ale zarabia 2500 na rękę ja mam dochód nie udokumentowany 1500 zł Ale potrzebujemy pożyczki 100 tys. Z możliwością spłaty po 1000 zl miesiecznie czy jest taka możliwość?

  3. interesuje mnie Panska oferta. mam obecnie bardzo duzo wydatkow , kredyt w banku i jedna chwilowke do splacenia. rozlozylo mi sie auto , kobieta w ciazy i tyle tego jest ze nie potrafie tego sam ogarnac. potrzebuje kwoty okolo 15000 zl na raty – tylko pytanie jakie. jaka bylaby Panska oferta i jakby to mialo wygladac. 15 , albo nawet i 20 tysiecy. zebym stanal finanoswo na nogi.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *